;

BABY TASSEL GOLD

wtorek, 07 stycznia 2020

Jakiś czas temu, przeglądając czeluści internetu natknęłam się na zdjęcie małej torebeczki z kokardką. Brzmi dziecinnie, prawda? To tylko pozory, bo ta torebka jest niezwykle kobieca i prosta jednocześnie, i te właśnie cechy sprawiają, że jest wyjątkowa i tak bliska mojemu sercu.

Torebka pochodzi ze strony przywarastrzalka.com, jest niewielka, lecz w sam raz 😊 Spokojnie zmieszę w niej portfel, telefon, chusteczki i kilka innych kobiecych drobiazgów. Wykonana jest ręcznie z czarnej, grubej skóry naturalnej, posiada solidną rączkę i doczepiany, regulowany pasek oraz to, co nadaje jej niezwykłości, czyli szykowną, skórzaną kokardę.

Sprawia wrażenie niezwykle solidnej, sztywnej i trwałej. Wyposażona jest w mocny magnes, mocujący klapę do reszty korpusu. Nie posiada podszewki, ale to nie jest jej wada. W przypadku tej torebki prostota jest zaletą. Na dnie torebki znajduję się pięknie wykonane, złote logo marki.

Kiedy zamiawiałam mój egzemplarz, zdecydowałam się na złote okucia i spersonalizowanie torebki, poprzez wykonanie na klapie lasterownego graweru. To była dobra decyzja, dzięki temu torba jest jeszcze bardziej niezwykła i jeszcze bardziej moja. Cóż wiecej dodać, zakochałam się w tej torebce.

Dodatkowo kontakt z firmą był niezwykle przyjemny. Moja torebka dotarła do mnie nawet szybciej niż myślałam. Otrzymałam telefon od osoby z pracowni, że torba już na mnie czeka i czy może zostać wcześniej do mnie wysłana. Ogromnie się ucieszyłam, a Pani, która się ze mną kontaktowała e-mailowo i telefonicznie była miła i przyjazna. Nie pozostaje mi nic innego, jak polecenie Wam tej firmy i jej produktów, może któryś z nich ucieszy Was tak bardzo jak mnie.

Miłego dnia 😊😊😊